Svatba Seychely

svatba

Svatba Seychely

Seychely tvoří stovky nádherných ostrovů a atolů, rozhozených po modrozelených vodách Indického oceánu na ploše 400 000 km². Svatba na seychelách je oblíbená především kvůli proslulým bílým plážím, korálovým útesům a překrásné přírodě vůbec. Seychelské ostrovy ztělesňují představy o dávno ztraceném ráji. Nabízejí faunu a flóru, kterou jinde na světě nenajdete. Některé kouty těchto tropických ostrovů jsou téměř panenské a zástupy turistů tu také nepotkáte.

Hotely a vůbec všechny stavby na ostrovech ukrývá tropická zeleň, protože na Seychelách platí zásada, že žádná budova nesmí být vyšší než palma. Na plážích nejsou obvykle ani slunečníky, protože hoteloví hosté najdou přírodní stín pod palmami. Pokud si nejste s ubytováním jistí, rádi vám poradíme. Jestliže chcete zažít romantiku na osamělých plážích a užít si typickou kreolskou atmosféru, doporučujeme nejmenší obydlený ostrov La Digue kde se nachazí i nejkrásnější pláž Grondos. Za divokou přírodou, kterou chrání Národní park, se vydejte na ostrov Praslin. Sportovním vyžitím a večerní zábavou se vyznačuje hlavní ostrov Mahé. Zkrátka, každý z ostrovů má svou jedinečnou atmosféru a je jen na vás, čemu dáte přednost. Kvalitu bydlení můžete volit od luxusních hotelů kategorie 6* až po levnější 2*.

Počasí si drží po celý rok průměrnou teplotu kolem 30°C, ale ostrovy provívá mořský větřík, který horké podnebí neustále ochlazuje, teplota vody je stále velice příjemná. Na své si zde přijdou i potápěči, podvodní život je velice bohatý a hýří barvami. Turisté nesmějí zapomenout na seychelskou tradiční kulturu – tanec, hudbu, umění a řemesla.

Ostrovy na Seychelách:

  • Mahé - největší ostrov, na kterém se nachází i hlavní město Victoria, které patří k těm nejmenším na světě.
  • Praslin - druhý největší ostrov Seychel. Ostrov s nádhernými plážemi, bohatou a jedinečnou přírodou.
  • La Digue - nejatraktivnějším ostrůvkem je La Digue kde je pláž Grondos.
  • Mikroostrovy - Sainte Anne, Desroches, Fregate nebo North a další, svým návštěvníkům dopřejí soukromí a diskrétnost jedinečného ráje v absolutním klidu a v pohodlí luxusu.

 

Domluvte si s námi bezplatnou schůzku a my vám zařídíme bezchybnou rozlučku se svobodou Praha.