Svatební fotografie a video

svatba

Svatební fotograf a příprava videí

Fotografie a videa jsou jediné hmatatelné, co vám ze svatby zůstane. Proto se svatební video stalo tradiční součástí svatby, které společně s fotkami vytváří nezapomenutelné vzpomínky.

Díky našemu svatebnímu videu, můžete svou svatbu prožívat znovu a znovu a nikdy nezapomenout tu atmosféru.

Naši svatební fotografové a kameramani, vědí, že záleží na správném úhlu pohledu. Svatební fotografie a video dokáží zachytit jedinečné okamžiky jako je první polibek či navlékání prstýnků, ale také zdánlivě neviditelné detaily, jako jsou slzy štěstí rodin, třesoucí se ruce novomanželů a spoustu dalších úžasných chvil. A takovéto emoce a detaily dělají výsledné svatební video a fotografie zcela jedinečné. Svatební fotky, ale nemusí být jenom při obřadu, existuje i svatební fotokoutek, při kterém si hosté užijí plno legrace, díky veselým rekvizitám.

Zajistíme:

  • svatební fotografie obřadu
  • profesionální svatební fotografie v exteriéru nebo interiéru
  • svatební fotografie z hostiny
  • svatební video z obřadu
  • svatební fotokoutek
  • tištěné fotografie

 

Erik Koritko - profesionální fotograf

Erik je profesionální fotograf, který se věnuje převážně portétní a svatební fotografii. Do svých fotek umí zaznamenat pocity a atmosféru a proto se stal naším partnerem.

webové stránky

Photo Nejedlí - profesionální fotografové

Tři profesionální svatební fotografové, kteří se fotografii profesionálně věnují již více než 5 let a neustále vytvářejí nezapomenutelné snímky.

webové stránky

Jiří Svoboda photo

Jiří zaznamenává nezapomenutelné chvíle, které sdílíte se svými nejbližšími v den svatby. 

webové stránky

Lenka Těšínská - fotograf

Lenka se věnuje portrétní fotografii, vybrali jsme si ji do spolupráce díky smyslu pro detail na každé fotografii.

ukázka práce

Michal Šteflovič - profesionální kameraman

Náš profesionální kameraman Michal Šteflovič, který vám vytvoří nádherné představební a svatební video. Věřte, že Míchal vám natočí video tak, že ani jedno oko nezůstane suché.

webové stránky

Smybox - fotobudka

Smybox je fotobudka, která rozdává úsměvy. Sekvence několika fotografií dá dohromady příběh, který navíc propojí s grafikou speciálně navrženou pro vaši akci. Využít můžete rekvizity a jednoduché sdílení na sociální sítě.

webové stránky

Printka - instagramová tiskárna

Sdílení fotky na Instagramu s #hashtagem události ještě nedávalo větší smysl. Printka vám je vytiskne přímo na místě. Vytvořte si a upravte fotku, přiřaďte k ní hashtag a Printka tiskárna vám ji ihned vytiskne.

webové stránky

Domluvte si s námi bezplatnou schůzku a přesvědčte se sami, zda jsme pro Vás ti praví.