Svatební výzdoba a kytky

svatba

Svatební výzdoba a květiny

Svatební výzdoba a dekorace je velkou součástí celé svatby. Svatební místo však určuje, kterým směrem se bude svatební výzdoba ubírat, proto máme připravený široký výběr svatebních dekorací i kytic.

Váš osobitý styl přeneseme do svatební výzdoby a vytvoříme tím jedinečný pohled na vaš svatební den.

Ke svatebním dekoracím neodmyslitelně patří i svatební tiskoviny, jako jsou jmenovky na stoly, svatební menu, zasedací pořádek aj. Vše sladíme tak, aby se vytvořil jeden koncept celé výzdoby.

Spolupracujeme s prověřenými profesionálními floristy, kteří každou zakázku navrhnou dle vašich přání a představ v souladu s celkovou výzdobou svatby. Zajistíme také doručení a celkovou instalaci všech dekorací.

Zajistíme:

  • svatební kytice
  • květinová výzdoba
  • květiny do vlasů
  • svatební dekorace na stůl
  • korsáž pro ženicha
  • svatební dekorace na auto
  • ozdobné balónky
  • svatební doplňky

 

Květiny Holešovice

Květiny Holešovice nabízejí čerstvou květinovou vazbu pro každodenní příležitost, narozeniny a také svatby. Od tohoto květinářství nebude uvázaná svatební kytice nuda, drží se moderních trendů ve vázání a výběru kytek. Nabízejí také květinové dekorace či živé květiny do vlasů.

ukázka práce

Květiny Babeta

Květiny Babeta jsme si vybrali pro jejich pestrost, dokáží svatební kytici naaranžovat do skvělých kombinací a stylů. Umí se vcítít do každé nevěsty a respektovat jejich představy, přání a finančních možností.

webové stránky

Svatební kytice

Spolupráce se Svatební kytice nás těší. Svatby je inspirují a snaží se vždy hledat vlastní styl a vytvářet jedinečný koncept tak, aby odrážel osobnost a styl každé nevěsty. Zakládájí si na osobním přístupu a smyslu pro detail.

webové stránky

Svítící písmena

Svíticí písmena se staly oblíbeným doplňkem pro každou svatbu, díky jejich fotogeničnosti. Pronajmout si lze veké i malé písmena, ze kterých si můžete sestavit slovo. Dále nabízejí led svíticí řetězy či svíticí tabule, které dodají celé výzdobě šmrnc.

webové stránky

Creative World

Creative World je tvůrčí agentura, která vám dopřeje creativitu každým douškem. Přinesou vám na vaši svatbu interaktivní kulisy, dekorace a atrakce, přírodní dekorativní balíčky, které pohladí na duši.

webové stránky

NFCP

NFCP nabízí pronájem veškerého vybavení na cateringové akce, společenské akce a svatby. Specializují se na pronájem kuchyňského vybavení, dekorace, zahradního nábytku, potahů na židle, ubrusy a mnohé další.

webové stránky

 

Domluvte si s námi bezplatnou schůzku a přesvědčte se sami, zda jsme pro Vás ti praví.