O nás

Mimořádná svatba potřebuje mimořádnou péči

animace kytka

Michaela Svobodová

Svatební agentura Michaela Svobodová je eventová agentura zajištující veškeré služby související s organizací a plánování svatby. Pořádáme svatby na klíč či částečnou pomoc při přípravách vašeho jedinečného dne, kdy budete servis svatební agentury potřebovat. Realizujeme svatby především podle vašich představ do posledního detailu a finančnímu rozpočtu. Z vaší svatby vám uskutečníme nezapomenutelnou událost na vysoké úrovni.

Náše svatební koordinátorka se nezaměřuje pouze na jeden jediný den, nedílnou součástí svatby je i rozlučková párty, kterou pečlivě připravujeme tak, aby si ji užila jak budoucí nevěsta, tak i ženich. Snažíme se poznat pár a realizovat individuální rozlučky podle přání a typu člověka. Dále pomáháme budoucím ženichům s organizací zásnub, aby nastávající nevěsta měla krásnou vzpomínku, kterou bude ráda vyprávět.

Svatby realizujeme především v Praze, ale po domluvě lze svatbu uspořádat kdekoliv si budete přát. Sledujeme trendy, přizpůsobujeme se požadavkům klienta a spolupracujeme pouze s profesionály pro které je spolehlivost, na prvním místě.

 

Naše služby

Náš team

Michaela Svobodová

Majitelka a hlavní koordinátorka
info@michaela-svobodova.cz
+420 739 611 318

Simona Kašparová

Koordinátorka
kasparova@michaela-svobodova.cz

Adriana Bajtková

Koordinátorka & zpěvačka
bajtkova@michaela-svobodova.cz

Mgr. Nela Prášilová

Event manager
prasilova@michaela-svobodova.cz
+420 604 938 068