Svatební účesy a líčení

Líčení

Svatební účesy a líčení

Nevíte si rady s tím, jaký zvolit účes na svatbu a líčení? Od toho tu jsou odborníci. Spolupracujeme s kadeřnicemi a vizížisty s dlouholetou praxí, kteří vytváří nádherné svatební účesy a líčení podle nových trendů.

Správný typ svatebního účesu a líčení dokáže zvýraznit atraktivní rysy každého obličeje. Ne každé ženě může slušet její vysněný svatební účes či makeup, proto výběr nechte na profesionálovi, ten vám ukáže typy účesů a líčení pro váš obličej.

Základem většiny svatebních účesů jsou přirozeně navlněné vlasy, se kterými se pak dál pracuje ať už se sepnout do drdolu, sepnou na stranu, sepne se pouze pár vlasů nebo se spletou do copu. To už je na vašem přání a fantazii kadeřnice. Účesy se dále mohou dozdobit, a to ozdobou dělanou přímo z vlasů jako jsou různé druhy copů či živé květiny, které s navlněnými vlasy vytváří ležérní a jednoduchý, ale přesto tolik efektní účes. Pokus si potrpíte na třpyt, vsaďte na spony a sponečky, kterými můžete jen tak ležérně připnout libovolný pramínek nebo jimi ozdobit obvod drdolu.

Svatební účes na krátké vlasy není tak jednoduchý, pokud si tedy nevěsta nepřeje pouze vlasy upravit či navlnit. Pro větší svatební účesy pro krátké vlasy existuje spoustu kadeřnických pomůcek, třeba jako clip in vlasy v mnoha přirozených barvách, výplně různých tvarů a odstínů, které dodají objem a dají se jednoduše zamaskovat.

Svatební líčení je třešnička na dortu k dokonalému stylingu nevěsty. Líčení na svatbu je vhodné volit podle šatů i stylu účesu, aby výsledek byl jako jeden harmonický celek. Naše svatební agentura spolupracuje s profesionálními vizážisty, které dokáží ženu namalovat tak, aby dostatečně zvýraznily její přednosti, ale zároveň ji udrželi přirozenou. Avšak nalíčení musí být dostatečně výrazné, aby nevěsta vypadala dokonale i na fotografiích.

Pavel Kortan

Pavel Kortan je perfektní vizážista, který ženu vidí jiným pohledem, a to mužským. Dokáže ji nalíčit tak, aby si připadala výjimečně a krásně ve svatební den. Pod jeho profesionální rukou seděly výzmané celebrity.

ukázka práce

Petra Dianová

Petra Dianová je nadaná vizážistka, která má zkušenosti s líčením a česáním modelek pro módní fotografy.

ukázka práce

Martina Knížová

Martina Knížová, výborná vizážistka a kaderřnice, která dokáže vlasy a makeup sladit do perfektního celku.

ukázka práce

Domluvte si s námi bezplatnou schůzku a přesvědčte se sami, zda jsme pro Vás ti praví.