Svatba na klíč

svatba

Svatba na klíč

Svatba bývá jedním z nejkrásnějších dnů v životě zamilovaného páru. Každá žena sní o pohádkové svatbě a správný muž by jí takový sen měl splnit. Náš tým neustále hledá nové inspirace a trendy tak, aby vaše sny splnil do posledního detailu.  Pokud nám dovolíte být součástí, připravíme vám tento výjimečný den profesionálně, bez jakýkoliv problémů.

Přestože si dokážete zařídit plno věcí sami, zkušenost svatební agentury vám pomůže vyhnout se chybám v plánování svatby, koordinaci a designu svatby. Zvládneme důkladné přípravy a precizní organizaci svatby při velkém počtu hostů, aby se na žádného hosta nezapomnělo. Vy nebudete mít žádnou starost před svatbou i během ní, vše zařídíme do sebemenšího detailu a vypořádáme se s každou překážkou.

Svatba na klíč obsahuje veškeré služby zahrnuté v naší nabídce. Od konzultací, výběru dodavatelů, designu celé události až po samotnou koordinaci ve svatební den.

Zajistíme:

 • Místo pro váš den (dle kapacity hostů a typu svatby)
 • Stavební salón (šaty nevěsty, družičky a ženicha)
 • Zlatnictví (zásnubní i snubní prsteny)
 • Pozvánky (oznámení či jiné tiskoviny)
 • Profesionální kadeřnici a vizážistku
 • Svatební dekoraci
 • Svatební květiny
 • Dorty a cukroví
 • Fotografa a kamaremana
 • Autodopravu (moderní automobily nebo veterány)
 • Zajištění živého zpěvu či kapely
 • Zajištění DJ
 • Program pro svatební hosty.

Domluvte si s námi bezplatnou schůzku a přesvědčte se sami, zda jsme pro vás ti praví. Náš svatební koordinátor Praha vám ukáže svatební balíčky a pokud vám žádný nebude vyhovovat, vytvoříme pro vás balíček na míru, dle představ a finančnímu rozpočtu.

Koordinace svatby

V případe kdy nebudete chtít svatbu na klíč, ale jen někoho, kdo zkoordinuje všechny svatebčany, dodavatele a bude dohlížet na harmonogram svatby, jsme i tak vám k službám. Naše koordinátorky budou na místě jen pro vás, poradí v každé situaci, doladí všechny detaily a vyřeší všechny organizační zádrhele, aniž by to narušilo průběh celé svatby. Pokud budete chtít, rádi s vámi půjdeme na místo svatebního obřadu nebo na výběru svatebních šatů, zajistíme administraci spojenou se sňatkem aj. Vždy vám budeme pravou rukou.

Domluvte si s námi bezplatnou schůzku a přesvědčte se sami, zda jsme pro vás ti praví. Ukážeme vám naše svatební balíčky a pokud vám žádný nebude vyhovovat, vytvoříme pro vás balíček na míru, dle představ a finančnímu rozpočtu.

Svatební konzultace

Pokud zařizujete svatbu poprvé je toho třeba zařídit tolik, že je tedy přirozené, že časem přijdou obavy z toho, abyste na něco důležitého nezapomněli.

Jestliže chcete mít vše naplánováno do posledního detailu bez zbytečných starostí, jsou naše služby určeny právě vám. Sjednáme si spolu konzultaci zdarma kde si přesně určíme, o jakou svatbu máte zájem, zjistím vaše představy a do detailu promyslíme harmonogram a aktivity, které vás budou provázet po celý den svatby.

Domluvte si s námi bezplatnou schůzku a přesvědčte se sami, zda jsme pro Vás ti praví.

Styling svatebního dne

Inspiraci pro svatební detaily hledáme vždy u vás. Jakmile se rozhodnete, v jakém stylu bude vaše vysněná svatba, přijde na řadu výběr designu pozvánek, stylu svatebních šatů a výzdoby celého svatebního dne. Svatební styling se skládá z velkých počtů malých rozhodnutí, která zabírají mnoho času a sil.

Agentura Michaela Svobodová vám pomůže vybrat a zajistit styling svatby na klíč Praha, podle vaší představy a rozpočtu. Vybereme svatební dekorace, vyzdobíme svatební obřad a hostinu, zajistíme fotokoutek a další dekorace na míru.

Domluvte si s námi bezplatnou schůzku a přesvědčte se sami, zda jsme pro Vás ti praví.

Ukázkové video ze svatby:

PETRA & LUKÁŠ // 2. 9. 2017 from Michal Šteflovič | videography on Vimeo.

About Me

O nás

Připravíme vám perfektní svatbu a eventy naplánované do posledního detailu bez zbytečných starostí

Mám zájem