Místo na svatbu mimo Prahu

svatba

Místo na svatbu mimo Prahu

Historické město Praha je ideálním místem pro svatby, ale jeho okolí je stejně tak nádherné. Okolo Prahy je větší možnost uspořádání svateb v přírodě, na statku či u řeky. Lidé kteří milují přírodu a boho styl, by o svatbě mimo Prahu měli přemýšlet.

Svatba na statku

Kdo miluje přírodu a boho styl určitě je pro něj vhodná svatba na statku. V nabídce jsou nově zrekonstruované statky, které vás ohromí nádhernou přírodou, designem a zahradou. Obřad se může konat na zahradě pod širým nebem a také svatební hostina a slavnostní oběd, raut či grilování.

Svatba na zámku

Svatby na zámku jsou nejoblíbenější a to díky romantickému prostředí areálu zámku. Obřad se většinou může konat na zámecké zahradě, zámku či kapli. Hostinu a oslavu můžete uspořádat uvnitř v zámeckých sálech a nebo venku v částečně zastřešeném prostoru. Nejbližší rodina může samozřejmě využít i možnost ubytování na zámku.

Svatba u řeky

Letní svatba na rozkvetlé louce nebo u řeky zní velmi romanticky. Na výběr je mnoho krásných míst mimo Prahu na kterých se mohou uskutečnit obřady přímo na louce nebo u řeky. Tyto místa mají také v záloze možnost střechy nad hlavou, třeba zahradní stan nebo nedalekou hospůdku.

 

Domluvte si s námi bezplatnou schůzku a my vám zařídíme bezchybnou rozlučku se svobodou Praha.